Засновники

Володимир Полочанінов


У 2006 році Володимир Полочанінов був обраний депутатом Київської обласної ради V скликання та очолив постійну комісію з питань бюджету та фінансів.
З 2009 р. — голова Київського обласного осередку Громадської організації «Фронт Змін», голова Київської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін».
У 2010 році Володимир Полочанінов працював на посаді першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації. Напередодні місцевих виборів написав заяву про звільнення за власним бажанням у відповідь на примус вступати до Партії Регіонів. За результатами виборів до органів місцевого самоврядування команда «Фронту Змін» стала найбільшою опозиційною політичною силою у Київській області.
2010 — 2012 рр. — депутат Київської обласної ради VI скликання, голова постійної комісії Київської обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму, голова фракції «Фронт Змін».
У 2011 році Володимир Полочанінов заснував разом з Анатолієм Тимощуком благодійний фонд «Рух Молоді», діяльність якого зосереджена на підтримці та популяризації активного та здорового способу життя серед молодих людей. За час існування фонду було побудовано сучасні футбольний, баскетбольний та гімнастичні майданчики. За ініціативою фонду проведено декілька футбольних та хокейних турнірів, змагання з воркауту, стрітболу, а також квести для школярів та студентів.
Фонд «Рух молоді» збудував спортивний майданчик у дворі відновленої школи міста Слов̓янськ Донецької області. А у травні 2015 року фонд зі своєї ініціативи встановив три спортивних майданчики для занять воркаутом у місті Сєвєродонецьк.
За сприяння В.Полочанінова у 2012 році була видана книга Є.Чернецького “Історія Білої Церкви: події, постаті, життя”, а пізніше – раритетне видання Л.Похилевича “Сказания о населённых местностях Киевской губернии”.
На парламентських виборах 2012 р. був обраний депутатом Верховної Ради України від ВО «Батьківщина» в результаті об’єднання найбільших опозиційних сил. Працював на посаді заступника голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.
У жовтні 2013 року народні депутати Володимир Полочанінов та Андрій Павелко ініціювали створення Політичної Партії «Демократи», прагнучи сформувати партію нелідерського типу.
2 вересня 2014 року Володимир Полочанінов написав заяву про складання депутатських повноважень, аргументуючи своє рішення так: «все, що відбувається в стінах парламенту не має жодного відношення ні до моєї країни, ні до війни, яка в ній відбувається, ні до реформ чи змін на благо, усі зайняті виборами та лише ними.». Участі у позачергових виборах до Верховної Ради України 2014 року не брав.
Перший народний депутат України, який за власною ініціативою оприлюднив свою декларацію про доходи за 2012 рік на сайті Верховної Ради України.
Заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах[1].
В 2015 році Володимир Полочанінов разом з однодумцями зареєстрував громадську організацію “Конституційний конвент”. Громадська организація має на меті популяризувати ідею створення нового суспільного договору, як єдиного можливого варіанту виходу із глибокої політичної кризи.

Віталій Чудновський


Перші кроки в політиці почалися під час Помаранчевої революції, бо Віталій Чудновський підтримав її головні ідеї – чиста та чесна влада, боротьба з корупцією, фальсифікаціями, європейські цінності.
У велику політику прийшов у 2006 році як 105-ий кандидат у народні депутати України у складі «Блоку Юлії Тимошенко».
З 2006 – народний депутат України. За всі роки роботи в парламенті не міняв фракцію, ніколи не зраджував партії, від якої обирався до парламенту. Майже відразу відчув шалений тиск і шантаж, але йогоне змогли ні купити, ні залякати. І тоді з’явився чорний піар проти нього, але це не похитнуло йогопринципову позицію щодо нечесної влади. В 2006 році добровільно склав мандат народного депутата, протестуючи проти масового підкупу владою депутатів і створення фракції «тушок» у парламенті, що в підсумку призвело до розпуску Верховної Ради і перемоги демократичних сил.
Його принципи за весь час депутатства трьох скликань залишилася незмінними.
16 січня 2014 р. Віталій Чудновський не тільки не голосував за диктаторські закони, але й відкрито висловлював свій протест у залі Верховної Ради і закликав інших депутатів не голосувати за ці законопроекти, які були спрямовані на розпалювання конфлікту в країні, наполягав на їх знятті з голосування і попереджав депутатів про те, що кожному доведеться нести персональну відповідальність перед людьми.
Віталій Чудновський був лідером опозиційних голосувань під час уряду Азарова (голосував за відставку його уряду) та одним з ініціаторів доленосного зібрання Верховної Ради 20 лютого, яке проголосувало за Постанову Верховної Ради про звільнення вулиць Києва від силовиків, що поклало край кривавому сценарію протистояння і зробило можливим скинення антинародного режиму.
http://www.pravda.com.ua/articles/2013/09/12/6997825/
Зараз Віталій Чудновський один із лідерів Коаліції громадянського суспільства «Народна Конституція». Він зі своїми однодумцями започаткував широкий громадський діалог щодо розробки та затвердження нової Конституції України шляхом скликання Установчих Зборів”.

Партнери

Юлія Кириченко


Експерт Центру політико-правових реформ з конституційного права

Ігор Коліушко


Український політик і науковець, засновник та голова правління Центру політико-правових реформ

Олена Палюх


Кандидат економічних наук, громадський діяч, науковий консультант ГО “Простір”

Костянтин Паршин


Громадський діяч, ГО “Єдиний український призов”

Анатолій Пінчук


Громадський діяч, експерт з питань державного будівництва, фіскальної політики економічної безпеки та енергетики, Президент ВГО «Українська стратегія»

Вікторія Подгорна


Кандидат философских наук , політолог, директор Міжнародного центру стратегічної політики, учасник 4-ї Міжнародної конференції в Пекіні, присвяченій статусу жінки в суспільстві (1995), блогер, член робочої групи «Smart City Kyiv», член ГО “Конституційний конвент”

Василь Філіпчук


Український дипломат, політик, громадський діяч, Голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень

В'ячеслав Богуславський


Український політик, громадський діяч, член Громадського Руху «Україна — це я»

Володимир Савчук


Український політик, громадський діяч, член Громадського Руху «Україна — це я»

Сергій Опря


Громадський діяч, просвітник, модератор, соціальний інтегратор та лідер служіння. Співзасновник Експозиції “FUTURO.Vision”, співавтор “Візії Нової країни – 2022” та автор Національної ідеї “Українське Щастя”.
Голова Наглядової Ради ГО “Відкриті Можливості”, член ГО “Конституційний Конвент”, ініціатор Міжнародного руху позитивних дій “Право на Щастя”, співзасновник Всеукраїнського світоглядно-просвітницького туру “Революція Світогляду”, співзасновник світової мережі “Global Ukrainian”.

Олексій Толкачов


Під його управлінням Благодійний фонд «Омріяна Країна» підтримує такі масштабні заходи, як всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!» або міжнародний фестиваль «Трипільске коло».
За ініціативою Олексія розпочато порятунок Шарівського палацу на Харківщині – однієї з найкрасивіших пам’яток палацово-паркового мистецтва. На сьогодні Фонд також опікується постачанням ліків для воїнів АТО.

Роман Реведжук


Головний редактор інтернет видання “Київ З Перцем”.
Прес-секретар Антикорупційного форуму “РУХ за очищення” м. Івано-Франківськ.
Ідейник волонтерських спільнот «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ»

Максим Музика


Активний учасник Майдану, став відомий тим, що під час гарячої фази Революції Гідності організував безкоштовні курси самозахисту для журналістів та активістів.

Олександр Кочетков


Віце-президент громадської організації “Здоров’я суспільства”, аналітик, політолог, політтехнолог, іміджмейкер
Є автором чисельних резонансних публікацій на суспільно-політичну тематику.

Геннадій Друзенко


Український правник, громадський активіст, публічний інтелектуал. Голова правління Центру конституційного моделювання, учасник Революції гідності.