Прийняти участь у підтримці та обговоренні законопроекту «Про процедуру підготовки проекту нової Конституції України»

Завантажити законопроект

Учасниками Коаліції Громадянського Суспільства “Народна Конституція” було розроблено та подано до Верховної Ради України Проект Закону України № 3781 від 18.01.2016 “Про процедуру підготовки проекту нової Конституції України”. Цей законопроект законодавчо врегульовує процедуру прийняття нової Конституції України та визначає порядок формування, організацію і порядок діяльності Конституційних Зборів ( спеціально уповноважений орган установчої влади, через який Український народ реалізує своє право визначати і змінювати конституційний лад). Це дозволить розпочати процедуру написання Суспільного Договору та закласти легальні можливості суспільства переформатувати установлений порядок безвідповідальності та безконторольності влади. Саме у такий найбільш демократичний спосіб громадяни особисто або опосередковано будуть мати змогу брати участь у написанні та обговоренні положень власної Нової Конституції. Тому цей законопроект дуже важливий для громадян нашої країни.

Нажаль, законопроект “застряг” у парламенті без будь-якого прогресу та, що гірше, включений у порядок денний як такий, що доручається підготувати і доопрацювати для розгляду. Без уваги з боку громадськості політики при владі або перепишуть його повністю під себе або він буде на довгий час відкладений без розгляду народними депутатами.

Просимо всіх небайдужих громадян ознайомитись із основними положеннями законопроекту «Про процедуру підготовки проекту нової Конституції України», висловити свою позицію та долучитись до його підтримки.

Законопроект вже підтримали 111 осіб!

Підтримати законопроект або залишити коментар онлайн

За допомогою сервісу верифікації користувача BankID

1082

За допомогою соціальних мереж

Я,Дякуємо за вашу участь!

Дякуємо, ваш відгук вже було збережено раніше

Підтримка

Ми — не комерційна організація. Ми — представники громадянського суспільства, що домовились об’єднати наші зусилля для започаткування конституційного процесу через створення коаліції громадянського суспільства для підготовки законопроекту, що має визначити порядок формування та статус органу установчої влади, уповноваженого розробити проект нової Конституції України, а також сприяння подальшому ухваленню цього законопроекту у Верховній Раді України.

Якщо Вам подобається це починання, Ви можете підтримати нас та зробити будь-який посильний внесок будь-яким способом з тих, що вказані нижче:

privat24_icon_100
mastercard_icon_100
visa_icon_100