IMG_20161110_155846
До Коаліції “Народна Конституція” приєднався Олексій Толкачов
11.11.2016
Screenshot 2022-01-11 at 16.23.54
Володимир Полочанінов в ефірі ток-шоу Савіка Шустера
11.01.2022

Коаліція “Народна Конституція” у відповідь на резонансну пропозицію Василя Філіпчука щодо шляху вирішення нинішнього конфлікту з РФ

banner_4000x2500_2

Коаліція “Народна Конституція” у відповідь на резонансну пропозицію Василя Філіпчука щодо шляху вирішення нинішнього конфлікту з РФ (http://www.eurointegration.com.ua/experts/2017/01/5/7059805)

Коаліція “Народна Конституція”- це добровільне об’єднання організацій, котрі своєю метою вважають укладення Нового суспільного договору, закріпленого в новій Конституції України.
У 2015 році громадські організації «Конституційний Конвент», Global Ukraine, «Україна — це Я», ВГО «Українська стратегія», Міжнародний центр перспективних досліджень та Центр політико-правових реформ підписали Меморандум про формування Коаліції громадянського суспільства «Народна Конституція».

Оскільки, Коаліція сформована на принципах добровільності, самоврядування, прозорості, відкритості, публічності та політичної незаангажованості, кожен з її учасників має право на висловлення суб’єктивної, професійної чи особистої точку зору, якщо вона не позиціонується як така, що належить усім учасникам Коаліції.

Інформація, що була опублікована Василем Філіпчуком 5 січня поточного року у вигляді статті про шляхи вирішення нинішнього конфлікту з Росією не є інформацією, що погоджена Коаліцією “Народна Конституція”. Тези та риторику матеріалу Василя Філіпчука варто вважати виключно авторськими та сприймати як такі, що не мають стосунку до загальної точки зору Коаліціантів.
Варто зазначити,що Коаліція вважає її учасника Василя Філіпчука високоосвіченою людиною із високим рівнем професійності, що водночас не зобов’язує решту її учасників погоджуватись із його авторськими тезами.

Коаліція “Народна Конституція” залишається вірною основним принципам свого Меморандуму і вбачає розв’язання будь-яких проблем України – як зовнішніх, так і внутрішніх, в укладені Нового суспільного договору, що є запорукою якісних демократичних змін і покращення геополітичного становища нашої держави.