11 листопада 2016 року до Коаліції громадянського суспільства «Народна Конституція» приєднався громадський діяч, юрист, засновник Благодійного фонду «Омріяна Україна» та автор однойменної книги Олексій Толкачов.

29 вересня 2016 року Коаліцією «Народна Конституція» було розпочато проведення другого всеукраїнського Регіонального Форуму «Новий Суспільний Договір», який на сьогоднішній день вже охопив чотири міста України. В рамках заходів Олексій Толкачов разом із представниками Коаліції приймав активну участь в обговоренні питань щодо виходу із тотальної, всеохоплюючої кризи нашої Держави.

Коаліція «Народна Конституція» вітає Олексія Толкачова зі вступом до організації, висловлює вдячність за довіру, допомогу та готовність співпрацювати над питанням створення Нового суспільного договору в Україні.

Нагадуємо, що Коаліція відкрита для приєднання до неї нових учасників. Членами Коаліції можуть бути:

  • громадські об’єднання,
  • вищі навчальні заклади та наукові установи,
  • експерти, науковці та фахівці в сфері конституціоналізму, що мають належну професійну репутацію, дотримуються стандартів політичної неупередженості, і які поділяють положення Меморандуму про створення Коаліції.