banner_4000x2500_2
Регіональний Форум у Рівному
04.10.2016
banner_4000x2500_2
Регіональний форум в м. Кропивницький
11.10.2016

У Рівному юристи та громадські діячі обговорили шляхи виходу з кризи мирним шляхом

20161006103046

Вчора, 5 жовтня, у Рівному відбувся Регіональний форум «Новий суспільний договір», на якому представники Коаліції громадянського суспільства «Народна Конституція» обговорювали шляхи виходу з кризи, котра загрожує національній безпеці та суверенітету України.

Експерти з конституційного права, громадські діячі наголосили на тому, що задля цього суспільству потрібен Новий суспільний договір – принципи існування громадян, вироблені ними самими і закріплені у Новій Конституції України. Адже пересічні громадяни, особливо в регіонах, найчастіше стикаються з новими непростими реаліями – зростанням злочинності, корупцією та бюрократією.

Це вже друга подібна поїздка активістів «Народної Конституції». Вони мають на меті ознайомити громадськість зі своїми висновками та пропозиціями. Механізм досягнення поставленої цілі простий, кажуть організатори, але вимагає уваги громадян та їх безпосередньої участі у перезавантаженні України.

«Народна Конституція» також запрошує приєднуватися до своєї ініціативи, створювати регіональні представництва у всіх куточках України.